Новий набір в групу початківців з "нуля" на 3х місячний базовий курс танго.

Новий набір в групу початківців з "нуля" на 3х місячний базовий курс танго.

😉Велике вітання, друзі!
 
Ми успішно подолали відстань з минулого першого заняття групи початківців які вже стають
продовжуючими і готуються до мілонги. Вивчили дуже багато цікавих рухів та вже достатньо
впевнено ними користуємось.
 
І зараз ми з радістю запрошуємо вас на новий курс, перше заняття якого відбудеться 8 березня
об 11:00 посилання на подію Т У Т
 
Реєстрація на заняття тут - ЗАПИС НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ / ГРУПОВІ УРОКИ
 
Бонус для тих хто відвідає перше заняття це можливість придбати абонемент на перший місяць занять зі знижкою 50%! Тож не пропускайте😉
 
НЕ ВАЖЛИВО:
-вік
-зріст
-вага
-фізична форма
-танцювальне взуття
-віросповідання
 
ВАЖЛИВО:
-бажання навчитися чомусь новому, наприклад танцювати танго
 
А з нами це вийде легко і швидко😉
 
Локація клацай сюди станція метро гідропарк, 5 хвилин пішки, танго клуб La isla de Tango
Парковка якщо ви на авто поруч з залом, заїзд збоку моста метро, порот за пейтболом паліво.
Посилання на подію у Facebook - клац сюди
 
Вартість занять
Разове заняття 350 гривень
Абонемент на 6 занять 1800 гривень
Абонемент на 12 занять 3000 гривень
 
*абонементи не мають терміну дії та їх можна використовувати як самостійно так і з кимось
 
Для зв’язку 0504483558 0508672891 
 
Реєстрація на заняття тут - ЗАПИС НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ / ГРУПОВІ УРОКИ
Посилання на подію Т У Т
 
До зустрічі на танго!