😉Велике вітання, друзі!
Ми успішно подолали відстань з минулого першого заняття групи початківців які вже стають
продовжуючими і готуються до мілонги. Вивчили дуже багато цікавих рухів та вже достатньо
впевнено ними користуємось.
І зараз ми з радістю запрошуємо вас на новий курс, перше заняття якого відбудеться 8 березня
Реєстрація на заняття тут - ЗАПИС НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ / ГРУПОВІ УРОКИ
Бонус для тих хто відвідає перше заняття це можливість придбати абонемент на перший місяць занять зі знижкою 50%! Тож не пропускайте😉
НЕ ВАЖЛИВО:
-вік
-зріст
-вага
-фізична форма
-танцювальне взуття
-віросповідання
ВАЖЛИВО:
-бажання навчитися чомусь новому, наприклад танцювати танго
А з нами це вийде легко і швидко😉
Локація - клацай сюди станція метро гідропарк, 5 хвилин пішки, танго клуб La isla de Tango
Парковка якщо ви на авто поруч з залом, заїзд збоку моста метро, порот за пейтболом паліво.
Парковка якщо ви на авто поруч з залом, заїзд збоку моста метро, порот за пейтболом паліво.
Посилання на подію у Facebook - клац сюди
Вартість занять
Разове заняття 350 гривень
Абонемент на 6 занять 1800 гривень
Абонемент на 12 занять 3000 гривень
*абонементи не мають терміну дії та їх можна використовувати як самостійно так і з кимось
Для зв’язку 0504483558 0508672891
Реєстрація на заняття тут - ЗАПИС НА ПРОБНЕ ЗАНЯТТЯ / ГРУПОВІ УРОКИ
Посилання на подію Т У Т
До зустрічі на танго!
