Будь-який танець змінює людину - перевірений особисто

У кожного з нас є власні стереотипи руху, теж стосується і нашої психіки.
Тільки згадайте, кожна людина має власну думку про соціальні норми, поведінку, допустимого та неприйнятного - це все наші рамки, всередині яких ми взаємодіємо зі світом та людьми. Ми рідко думаємо і поводимось однаково. Те саме стосується того, як ми рухаємось, ходимо, сидимо, наші жести також відрізняються від жестів інших людей. Розробляючи нові рухові форми в собі, отримуючи нові навички м’язів, ми також змінюємось внутрішньо, психологічно.

Танго - це найбільш емпатичний танець відповідно до мого досвіду (не рахуючи контактної імпровізації). Він вчить вас слухати і чути, відчувати і розуміти один одного без слів.

Для мене головне в танці - це взаємодія людей. І ми приділяємо найбільше значення в класі: контакту та відчуттям.
І це, в свою чергу, дає задоволення всередині пари. І не має значення, чи прийшли ви з парою чи без пари - навичка, отримана в танці, залишиться з вами все життя.

Танго повертає жінку до першоджерела, дає їй можливість піти "за" та "з" партнером, бути прикрасою пари і в той же час не млявим виконавцем, а сильним партнером для лідера (він Веде в парах), здатність віддавати себе партнеру, розслабитися, довіряти та працювати з ним у тій же команді у своїй ролі.

Чоловік танго вчить бути лідером у парі, брати на себе відповідальність за себе та партнера, за напрям, тихо і впевнено, добре відчувачи свою партнерку. Саме за таких умов парний танець стає можливим.

Парний танець - це не просто приємне проведення часу. Це можливість, емпатія, взаємодія та нарешті партнерство з чітко визначеними ролями.
Гра, яку кожен з нас грає в житті, з хлопцем чи дівчиною, чоловіком чи дружиною, з нашим партнером на даний момент.

Але не покладайтеся на танго, як панацею у стосунках. Ви починаєте відчувати себе глибше себе, і свого партнера, а це означає, що ви, і розуміти себе та свого партнера краще. Отже, ви можете зануритися зі своїми більш глибокими бажаннями. І ваші стосунки стануть ще ближчими, або навпаки, обидва зрозуміють, що ви хочете іншого.Засновник  школи Tango de Fuego, Катерина Бусель.
 
 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах то приєднуйтесь до телеграм бота, буде цікаво: