Що робити новачку (Часті питання) FAQ
User Rating: / 0
PoorBest 
БЛОГ - Для початку
Saturday, 12 October 2013 13:00

Ми намагаємось висвітлити якомога більше сторін та відповісти на запитання які виникають при підготовці до того як ви намагаєтесь навчитись танцювати танго.

В даному матеріалі ми зібрали найпоширеніші питання та занепокоєння, якщо ви не знайшли відповіді, ви завжди можете запитати у нас тут.

 

П:

В:

 
Соціальне танго... що взагалі таке соціальний танець?

Це танець призначений для широкого кола суспільства, такий танець можуть танцювати всі дорослі люди незалежно від танцювальних навичок. Особливістю цих танців є те що вони танцюються лише в парах. Базу танцю складають елементи і кроки. Як правило, немає довгих і складних схем, більшість сучасних соціальних танців є імпровізаційними. Оскільки чітких схем немає, то танець стає формою спілкування, діалогом в реальному часі поєднуючим елементом якого є принцип ведення-слідування

Часто люди запитують про бальні танці маючи на увазі саме соціальні танці хоч вони дещо взаємопов'язані між собою, та виконання сильно відрізняється. По-перше, бальним танцям не притаманна імпровізація. По-друге, бальні танці носять змагальний характер. По-третє, в бальні танці танцюють тільки з одним партнером. Соціальну хореографію можуть танцювати всі кому це подобається — любителі, які раніше ніколи не танцювали, або ж ті хто в минулому займався танцями але покинув і т.п.


 

П:

В:

 

Який одяг потрібен для занять?

В першу чергу він має бути зручний, як одяг так і взуття.

Для чоловіків: (верх) футболка, сорочка в залах здебільшого тепло (низ) вільні брюки що не сковують рухи, м'яке взуття яке може ковзати(сліпони, снікерси, кросівки) без гострих носів. В ідеалі чорна футболка, танго брюки, танго туфлі(про це більше в розділі про моду)
Для жінок: Зручний верх, сукня до колін, спідниця бажано розкльошена, вільна, що не обмежує рухів, взуття без гострих носів на підборах 5-8 см, ковзаюче (краще за все танцювальна, туфлі для латини теж підійдуть).
Краще не витрачайте гроші на нові туфлі до першого заняття.


 

П:

В:

Я не маю партнера(-ки) як мені навчатись?

В такому разі при наборі групи ми спробуємо вирівняти баланс щоб кожен був в парі та повідомимо вас.


 
П:

В:
А можна не мінятись партнерами?

Можна. Але ми дуууже не радимо. Адже ми навчаємось через інших людей. Людина як алмаз, яка «обточує» свої грані за допомогою інших і стає діамантом. Коли ви танцюєте виключно у своїй парі, ви «затанцьовуюте» своі помилки, ви пристосовуєтесь однин до одного і не розвиваєтесь. Коли ж ви пройдете ті самі кроки і рухи з іншими партнерами ви пізнаєте себе, виявите зони для розвитку, і повернувшись до свого партнера ви обоє станете танцювати один з одним краще. Також всі люди різні і ведуть/ся по різному, тому ви отримаєте рідний досвід танцювання, що полегшить танцювання на мілонзі (танго вечірка). Якщо ж ви не збираєтесь відвідувати танцювальні заходи і хочете танцювати тільки один з одним - то ваше право. Тоді вам краще обрати індивідуальні заняття.


 

П:

В:

Я думаю що це важко?

Заборонити вам так думати ми не вправі, тому ми пропонуємо вам спробувати. Ми гарантуємо що танцювати танго легше аніж пробігти 100метрівку за 9,49 секунд або висмикнути дівчині вуса.


 

П:

В:

Я не вмію танцювати/Я ніколи не танцював(-ла). Чи є шанс навчитись?

Світ повний несподіванок, на це питання нам або собі взмозі відповісти або довести протилежне ви самі. Ви вже на півдорозі до встановлення цього факту.


 

П:

В:

Я занадто старий для цього лайна! Танго і вік
 
Ніколи не пізно почати танцювати та навчатись танго. Нашому найдорослішому учню 75 років. Більш важливий нижній кордон - з нашого досвіду танго більш зрозуміло для людей які вже мають якийсь чуттєвий досвід, досвід відносин. Тому підліткам не завжди «заходить», крім винятків коли захоплює музика танго і сам танець з його культурою. Тому радимо починати знайомство з танго приблизно у 18-20 років

 

П:

В:

Скільки часу займає навчання?

Однозначної відповіді не існує. Зазвичай вже через 3-4 місяці навчання (при систематичному відвідуванні занять та практик) ви можете почати танцювати на мілонгах на простих кроках. Дехто можливо і раніше, в кожному правилі є вийнятки.


 

П:

В:

Чому танго це класно?

Танго дає можливість. Танго дає надію. Танго розчаровує. Танго дивує. Танго будує. Танго руйнує. Танго це рух. Танго життя. Танго це краса. Розвиваючи себе в чомусь конкретному ми впливаємо на себе в цілому.


Last Updated on Friday, 10 February 2023 21:10