Про нас

Школа аргентинського танго на Позняках (Харківська, Осокорки, Позняки).
Назва школи перекладається з іспанської як «Полум'яне Танго». 


 

Що дає танго? Майже кожного дня в житті ми стикаємося з поняттям партнерства: на роботі, в сім'ї, подорожі. Партнер – це будь-яка людина, з якою ми взаємодіємо у різних аспектах життя. На мій досвід, танго вчить:

• гармонійним партнерським відносинам через відчуття один одного, постійну увагу до партнера,
• слухати та чути, відчувати та розуміти один одного без слів,
• емпатії через танець,
• терпінню та вмінню чекати,
• вести діалог на рівних.
 

Для нас у школі головне в танці - це взаємодія людей. І саме цьому ми приділяємо найбільше значення на занятті: контакту та відчуттям, це, в свою чергу, дарує задоволення всередині пари.


Що дає танго жінці? Аргентинське Танго повертає жінку до першоджерела, дає їй можливість піти "за" та "з" партнером, бути водночас прикрасою пари та рівноправним партнером.

А чоловіку? Чоловік у танго - це лідер, який, взявши на себе відповідальність за пару, керує впевнено, проте м'яко але обережно, добре відчувачи свою партнерку. Саме за таких умов парний танець стає можливим.
 

Чому важливо вчитися новому як психічно, так і фізично? У кожного з нас є свої рухові стереотипи, теж саме стосується і нашої психіки. Лише згадайте, кожна людина має власну думку про соціальні норми, норми припустимого та неприйнятного, поведінку.
Все це - наші кордони, у межах яких ми взаємодіємо зі світом та людьми. Всі ми відрізняються один від одного. Ми рідко думаємо і поводимось однаково. Те саме стосується того, як ми рухаємось, ходимо, сидимо. Наші жести також відрізняються від жестів інших людей. Розвиваючи в собі нові рухові форми, отримуючи нові м’язові навички, ми змінюємося не лише зовні, але й внутрішньо, психологічно.

 

Танець у моєму житті ще у юності, тому з тих пір я перепробувала багато стилів, кожен з яких залишив свій слід у тілі та психологічних звичках. Я постійно пробую нове, але вже більше 10 років танго для мене на першому місці

Будь який танець змінює людину– перевірено особисто.

Тому я навчаю не тільки фігурам і па, для мене важливо передати стан жінки в танго.

 
Катерина Бусель. Інструктор Української федерації танців у напрямку аргентинського танго. Засновниця та викладач школи, член CID ЮНЕСКО (Міжнародна рада з питань збереження культурної спадщини у вигляді танцю) 2013-2018, спікер 2 міжнародних конгресів CID у Львові, серпень 2017 року та серпня 2019 року. Мандрувала Аргентиною в 2019 році Побачивши власними очима місцеву культуру танго та навчалася у місцевих маестро. Танцюристка з великим досвідом - танцює з 2001 року. Спробувала багато стилів: бальний стандарт та латиноамериканські танці, Hip-Hop, Break, Beat-Jazz, Funk. Також продовжую вивчати нові для мене стилі танцю: сальса, кізомба, swing, фламенко. Така практика допомагає краще пізнати себе, своє тіло, зробити психіку більш гнучкою, оскільки танець розвиває людину - випробувано на власному досвіді ) Я танцюю танго з 2008 року. Я регулярно навчаюсь у маестрос аргентинського танго, а також від усіх, у кого можна навчитися. У жовтні 2010 року брала участь у фестивалі Вільних Людей у ​​Кам'янець-Подільському, танго-фестивалях, інструкторських семінарах Української Федерації Танців. Організаторка Мілонг у Києві та семінарів аргентинських викладачів.


 

Нет описания фото.Дмитро Куюн. танцює танго с 2014, викладає з 2017, з 2018 є організатором регулярних мілонг (La isla de Tando) та практик, організатор фестивалю Дніпровські Зорі у м. Київ
 


 

 
віфв

 
Вірю що найкращий час це зараз

Впевнений що вчитись здатен кожний, головне бажання

Танець для мене це не тільки задоволення але і засіб комунікації


 

Антоній Матюк. Почав вивчати танго в 2020. Викладає з 2022. Танго - діджей (TDJ). Жадібний до навчання, уважний до деталей.
Відчуває музику шкірою, танцює як дихає. Вільнодумець, музикант, і єретик. 
 

На ГоловнуСлідкуйте за нами в соціальних мережах то приєднуйтесь до телеграм бота, буде цікаво: